The English Studio

E-posta
Yazdır

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Londra’nın kalbinde ekonomik ve kaliteli bir İngilizce dil okulu arıyorsanız  The English Studio tam size göre!  1996 Yılında kurulmuş olan The English Studio dil okulu, Holborn, Catton Street ve Bloomsbury  şubeleriyle Covent Garden’a birkaç dakika uzaklıkta hizmet vermektedir. British Council tarafından onaylı The English Studio dil okulu  genel İngilizce programlarının yanı sıra  IELTS sınavı hazırlık programları, İş İngilizcesi ve küçük yaş grupları için yaz kampları düzenlemektedir.

The English Studio, sabah programlarının yanı sıra öğleden sonra düzenlediği dil programları ile daha ekonomik bir seçenek olarak öğrencilere sunulmaktadır.

The English Studio sunduğu ders dışı geniş aktivite programlarıyla da hem Londra’yı keşfederken, hem de öğrettiği İngilizceyle uluslar arası öğrencilerle kaynaşmanızı ve kalıcı dostluklar kurmanızı teşvik eder.

The English Studio’nun konaklama departmanı da tüm diğer personeli gibi öğrencilere en iyi hizmeti vermeye kendilerini adamışlardır. Öğrencilerin bütçesine uygun olarak aile yanı, residence, hostel ve otel gibi okula en yakın konaklama seçeneğini organize ederler.

BÖLGELERE GÖRE İNGİLTERE DİL OKULLARI LİSTESİ


Londra Dil Okulları -   Bournemouth Dil Okulları -   Oxford Dil Okulları -   Bristol Dil Okulları -   Brighton Dil Okulları -   Manchester Dil Okulları -   Cambridge Dil Okulları -   Eastbourne Dil Okulları -   İngiltere'deki Diğer Dil Okullarımız

 

İngiltere Dil Okulları Listesi İçin Yukarıdaki Linklere Tıklayınız..

İNGİLTERE’NİN EN İYİ DİL OKULLARI


1-British Study Centres

2-Regent English

3-ISIS Group

4-Frances King

5-Stafford English House

Devamı İçin Tıklayınız

İNGİLTERE’NİN EN UCUZ DİL OKULLARI


1-South Thames College

2-Lite College

3-SNT College

4-Mayfair English

 

5-English Studio

 

Devamı için tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ


1-University of Cambridge

2-University of Oxford

3-Imperial College London  

4-London School of Economics  

5-Durham University  

Devamı için  tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ MÜHENDİSLİK ÜNİVERSİTELERİ


1-Imperial

2-Cambridge

3-Nottingham

4-Southampton

5-Bristol

Devamı için tıklayınız.