İngiltere'ye Eğitime Giderken

E-posta
Yazdır

Sosyal Ağlarda Paylaşın

İNGİLTERE’YE EĞİTİM İÇİN GİTMEYİ PLANLARKEN

Birleşik Krallık'a seyahat kararı verirken üzerinde düşünmeniz gereken çok şey olabilir – sigortadan bavul hazırlamaya - ama biraz önceden planlama yapmak her zaman harika bir fikirdir. Real eğitim olarak yolculuğunuzun kolay ve eğlenceli olduğundan emin olmak için bazı seyahat önerilerini bir araya getirdik. İngiltere’de eğitim için gerekli her türlü planlamada yanınızdayız.

İngiltere’de ister kısa süreli eğitim planlayın ister uzun, mutlaka öğrenci vizesi almak gereklidir. Öğrenci vizesi de alınacak eğitime ve İngilizce seviyesine göre farklılık gösterir.
Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İngiltere'ye seyahat için hazırlanmak

İngiltere’ye gidiş hazırlıkları eğlenceli ve heyecan vericidir. Her aşamada Real Eğitim sizin için yanınızdadır. İngiltere'ye nasıl ve ne zaman seyahat edeceğinizi sizinle birlikte planlayacağız. En kaliteli eğitimi en ekonomik şekilde almanızı sağlayacağız. Türkiye’de ve eğitiminiz süresince İngiltere’de her an ulaşabileceğiniz yetkililerimiz hep yanınızda olacak.

Real Yurtdışı Eğitim gitmeden önce size aşağıdaki konularda brifing verir :

•    Göçmenlik ve pasaport kontrol prosedürleri
•    Seçtiğiniz eğitim kurumu hakkında bilgi
•    Sosyal konularda
•    Mali konular ve bütçe planlama
•    Kültürel farklılıklar
•    Ev sahibi ailelerle hafta sonları


İngiltere için seyahat bütçesi


İngiltere'ye seyahat etmeden önce cebinizde en az 200 £ olmasını tavsiye ederiz. Bu İngiliz para birimi olan pound olmalıdır, gümrük ücretleri, demiryolu ücretleri ve acil giderlerinizi karşılayacaktır. Eğer yanınızda aileden herhangi birini götürecek iseniz, daha fazla paraya ihtiyacınız olacak.

İngiltere Uluslararası bagaj hakkı

Uluslararası havaalanlarında güvenliğin çok sıkı olduğunu unutmayın. Güvenlik prosedürlerine ve check in’e yetecek kadar zamanınız olması açısından uçak saatine en az 2-3 saat kala havaalanında olun.

Biletinizi aldığınız havayolu firmasına göre değişir fakat kişi başına 20 kg arasında 30 kg serbest bagaj hakkınız olacaktır.

Yanınıza  uçuş ve ileriki zamanlar için sıcak tutacak giysiler almanızı tavsiye ederiz ya da isterseniz İngiltere'den ucuza kışlık giysi satın alabilirsiniz.BÖLGELERE GÖRE İNGİLTERE DİL OKULLARI LİSTESİ


Londra Dil Okulları -   Bournemouth Dil Okulları -   Oxford Dil Okulları -   Bristol Dil Okulları -   Brighton Dil Okulları -   Manchester Dil Okulları -   Cambridge Dil Okulları -   Eastbourne Dil Okulları -   İngiltere'deki Diğer Dil Okullarımız

 

İngiltere Dil Okulları Listesi İçin Yukarıdaki Linklere Tıklayınız..

İNGİLTERE’NİN EN İYİ DİL OKULLARI


1-British Study Centres

2-Regent English

3-ISIS Group

4-Frances King

5-Stafford English House

Devamı İçin Tıklayınız

İNGİLTERE’NİN EN UCUZ DİL OKULLARI


1-South Thames College

2-Lite College

3-SNT College

4-Mayfair English

 

5-English Studio

 

Devamı için tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ


1-University of Cambridge

2-University of Oxford

3-Imperial College London  

4-London School of Economics  

5-Durham University  

Devamı için  tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ MÜHENDİSLİK ÜNİVERSİTELERİ


1-Imperial

2-Cambridge

3-Nottingham

4-Southampton

5-Bristol

Devamı için tıklayınız.