MIDDLESEX UNIVERSITY

E-posta
Yazdır

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Middlesex Üniversitesi Dubai ve Mauritius’ta da iki ayrı kampusu olan  büyük bir Londra üniversitedir. 1878’den beri yükseköğretim yapan okula  1992 yılında bir üniversite yetkilisi kraliyet tarafından verildi. Kuzey Londra – Hendon’daki  ana kampus yakınındaki  diğer üç kampusunda  Sanat ve Eğitim, İşletme, Mühendislik ve Enformasyon Bilimleri, Sağlık ve Sosyal Bilimler ve İş Yaşamı alanlarında geniş bir yelpaze sunuyor.

Son birkaç yıl içinde kampuslarda büyük yatırımlar yaptı ve şu anda  ana Hendon kampusunda  sanat ve medya bölümleri için çevre açısından sürdürülebilir yeni bir bina inşa ediyor.


Araştırma araçları ve personeline  yatırımlar yaptı ve  bu son Research Assessment Exercise çalışmalarına yansıdı, araştırmalarının % 77’si "uluslararası kabul görmüş" olarak bulundu. İş dünyası için üniversite hizmetlerinde öncüdür ve zirvede kalmak isteyen kuruluşlar için uzmanlık ve öğretim açısından pratik avantajlar oluşturuyor.


Hem kendi kampuslarında hem de ortak kurumlarda uluslararası öğrencilere İngiliz üniversite eğitiminin en büyük sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Dünya çapından Middlesex’te eğitim alan 34.000 'den fazla öğrencisi bulunmaktadır.

Bölümler

Kuzey Londra genelinde dört seçkin kampusunda lisans ve lisansüstü alanlarında geniş bir yelpazede sunuyor. Farklı kampusta çalışmaları birleştirmek için Dubai ve Mauritius iki yurtdışı kampusu de var.

Öğrenciler yaptığı her şeyin merkezinde yer alır. Personel, eğitiminiz boyunca sizi desteklemek için elinden geleni yapar ve kendi alanında mükemmelliklerini birleştirirler.


Akademik kimliği  ve üstün eğitimi öğrencilerin İngiltere'de veya yurtdışında profesyonel olarak gelişme sağlamaları amacı ile yapılandırılmış.

  • Lisans programları
  • Yüksek lisans programları
  • Uluslar arası Kısa programlar
  • Devam eden profesyonel gelişim ve iş odaklı programlar
  • Yaz okulu

http://www.mdx.ac.uk

BÖLGELERE GÖRE İNGİLTERE DİL OKULLARI LİSTESİ


Londra Dil Okulları -   Bournemouth Dil Okulları -   Oxford Dil Okulları -   Bristol Dil Okulları -   Brighton Dil Okulları -   Manchester Dil Okulları -   Cambridge Dil Okulları -   Eastbourne Dil Okulları -   İngiltere'deki Diğer Dil Okullarımız

 

İngiltere Dil Okulları Listesi İçin Yukarıdaki Linklere Tıklayınız..

İNGİLTERE’NİN EN İYİ DİL OKULLARI


1-British Study Centres

2-Regent English

3-ISIS Group

4-Frances King

5-Stafford English House

Devamı İçin Tıklayınız

İNGİLTERE’NİN EN UCUZ DİL OKULLARI


1-South Thames College

2-Lite College

3-SNT College

4-Mayfair English

 

5-English Studio

 

Devamı için tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ


1-University of Cambridge

2-University of Oxford

3-Imperial College London  

4-London School of Economics  

5-Durham University  

Devamı için  tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ MÜHENDİSLİK ÜNİVERSİTELERİ


1-Imperial

2-Cambridge

3-Nottingham

4-Southampton

5-Bristol

Devamı için tıklayınız.