Burlington Dil okulu

E-posta
Yazdır

Sosyal Ağlarda Paylaşın

Burlington School of English - London

1990’da kurulan Burlington School of English dil okulu, Londra’ya sadece 15 dakika uzaklıkta bir yerde bulunmaktadır. Dil okulumuz büyük binası mükemmel yemek imkanları, güzel sınıfları ve bedava internet erişimiyle  Londra’nın en ünlü okullarından biridir. Birçok dil kurs seçeneği mevcuttur.
Burlington, yabancı bir dil olarak ingilizce dil okulları içinde Londra’da en ünlüsüdür. Okulumuz Londra’nın prestijli Fulham bölgesinde hemen Thames nehri kenarında merkeze 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Binamızdaki sınıflar geniş ve tam donanımlıdır.
Haftada 15, 20 veya 25 saatlik genel ingilizce programlarımızla mükemmel bir eğitim verilmektedir. Burlington aynı zamanda mesleki ingilizce, üniversite hazırlık İngilizcesi, İngiliz kültürü bilimleri ve uluslararası kabulü olan Cambridge, IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık kursları da vermektedir. Bunların yanında yazma becerileri, öğretmenler için İngilizce, tıp İngilizcesi, 16 yaş altındakiler için İngilizce gibi özel amaçlı kurslarımız da mevcuttur. Okul kütüphanemizde bedava e-posta ve internet imkânı vardır.
Dil Okulu, Londra’nın birçok görülmeye değer yerine yakındır. Wimbledon tennis kortlarından okula ulaşım kısa bir metro yolculuğu kadardır. Birçok öğrenci okula yakın evlerde aile yanında konaklamaktadır. Tüm bu aileler özenle seçilmiş olup düzenli bir şekilde okul temsilcimiz tarafından denetlenmektedir. Tam zamanlı çalışan bir konaklama memurumuz bulunduğundan konaklama ve bireysel ihtiyaçlarınız hemen giderilebilmektedir.
Burlington School of English dil okulu dolu ve canlı bir sosyal aktivite programına sahiptir. Hafta içleri Londra merkezli, hafta sonları İngiltere ve kıtaya geziler düzenlenmektedir.
Son olarak, birçok milletten gelen öğrenciler sayesinde okulumuzda İngilizcenizi pratik olarak kullanma şansına sahipsinizdir.

Bu Okulda Verilen Kurslar

•    Genel İngilizce
•    İş İngilizcesi
•    Tıp İngilizcesi
•    Turizm İngilizcesi

BÖLGELERE GÖRE İNGİLTERE DİL OKULLARI LİSTESİ


Londra Dil Okulları -   Bournemouth Dil Okulları -   Oxford Dil Okulları -   Bristol Dil Okulları -   Brighton Dil Okulları -   Manchester Dil Okulları -   Cambridge Dil Okulları -   Eastbourne Dil Okulları -   İngiltere'deki Diğer Dil Okullarımız

 

İngiltere Dil Okulları Listesi İçin Yukarıdaki Linklere Tıklayınız..

İNGİLTERE’NİN EN İYİ DİL OKULLARI


1-British Study Centres

2-Regent English

3-ISIS Group

4-Frances King

5-Stafford English House

Devamı İçin Tıklayınız

İNGİLTERE’NİN EN UCUZ DİL OKULLARI


1-South Thames College

2-Lite College

3-SNT College

4-Mayfair English

 

5-English Studio

 

Devamı için tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ


1-University of Cambridge

2-University of Oxford

3-Imperial College London  

4-London School of Economics  

5-Durham University  

Devamı için  tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ MÜHENDİSLİK ÜNİVERSİTELERİ


1-Imperial

2-Cambridge

3-Nottingham

4-Southampton

5-Bristol

Devamı için tıklayınız.