British Study Centres

E-posta
Yazdır

Sosyal Ağlarda Paylaşın

British Study Centres, bugünkü  yönetimi kurulu başkanı Simon Cleaver’ın dedesi  Joseph Cleaver tarafından 1930 yılında kurulmuştur. Bir çok merkezi olan bir dil okulu olan British Study Centres hala bir aile şirketi olması sebebiyle öğrencilere hala sıcak ve samimi bir ortam sunmaya devam etmektedir. British Study Centres’in İngiltere ve Amerika’da  bir çok merkezi bulunmaktadır.

İngiltere’de 4 ayrı modern British Study Centres merkezinde İngilizce programları sunan  dil okulumuz, İngiltere’nin en kaliteli dil okullarının başında gelmektedir.
Londra’da Westminster University’e komşu olan British Study Centres Baker metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesindedir. Standart dil okulundan çok farklı bir konsepte sahip olan British Study Centres dil okulu ferah ve aydınlık sınıfları, zengin kütüphanesi ve dil öğrenmeyi destekleyen kaynaklarıyla bir dil okulundan çok daha fazlasını garanti ediyor.

Oxford’un merkezinde yer alan British Study Centres üniversiteler şehri Oxford’da  dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’ne yürüme mesafesindedir.Ayrıca British Study Centres’a 5 dakika yürüme mesafesinde teacher training merkezi vardır. Okul modern eğitim araç gereçleri ve kütüphane ve ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır.
British Study Centres Brighton merkezi Londra’ya 1 saat uzaklıkta olan Brighton şehrinin merkezinde Hove College’ın yanındadır ve kolejle ortak programlar sunulmaktadır. British Study Centres dil okulu  Hove Koleji ile ortak grafik ve tasarım programları İngilizce programlarıyla birleştirilebilmektedir.
İngiltere’nin en popüler destinasyonlarından biri olan Bournemouth’ta 2010 yılında British Study Centres açılmıştır. Diğer British Study Centres merkezleri gibi şehir merkezinde açılan dil okulu,  sahile çok yakındır.

British Study Centres Dil Okulları

Yetişkinler İçin Programlar


-Genel İngilizce
-IELTS /TOEFL sınav hazırlık kursları
- İş İngilizcesi Programları

British Study Centres Yaz Kampları

8-18 yaş grubuna hitap eden programlar İngilizce ve eğlenceyi birleştiren spor ve kültürel aktivitelerle paket olarak sunulmaktadır.
•    Strathallan College
•    Cheltenham College
•    Wycliffe College
•    Ardingly College

İngilizce Öğretmenleri İçin Programlar

Şu an Brighton ve Oxford’taki British Study Centres merkezlerinde öğretmenlerin İngilizceye hâkimiyetlerini uluslar arası düzeye yükselten TESOL, CELTA ve DELTA programları eğitimleri verilmektedir. Programları başarıyla bitiren öğretmenler, British Study Centres’te çalışarak bir süre deneyim kazanabilirler.

BÖLGELERE GÖRE İNGİLTERE DİL OKULLARI LİSTESİ


Londra Dil Okulları -   Bournemouth Dil Okulları -   Oxford Dil Okulları -   Bristol Dil Okulları -   Brighton Dil Okulları -   Manchester Dil Okulları -   Cambridge Dil Okulları -   Eastbourne Dil Okulları -   İngiltere'deki Diğer Dil Okullarımız

 

İngiltere Dil Okulları Listesi İçin Yukarıdaki Linklere Tıklayınız..

İNGİLTERE’NİN EN İYİ DİL OKULLARI


1-British Study Centres

2-Regent English

3-ISIS Group

4-Frances King

5-Stafford English House

Devamı İçin Tıklayınız

İNGİLTERE’NİN EN UCUZ DİL OKULLARI


1-South Thames College

2-Lite College

3-SNT College

4-Mayfair English

 

5-English Studio

 

Devamı için tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ


1-University of Cambridge

2-University of Oxford

3-Imperial College London  

4-London School of Economics  

5-Durham University  

Devamı için  tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ MÜHENDİSLİK ÜNİVERSİTELERİ


1-Imperial

2-Cambridge

3-Nottingham

4-Southampton

5-Bristol

Devamı için tıklayınız.