Tüm dünyada dil eğitimi
Gerek yetişkin katılımcılara gerekse genç katılımcılara mükemmel dil eğitimi ile birlikte heyecan verici etkinlikler sunma konusunda LAL 25 yılı aşkın deneyime sahiptir.
LAL, bütün bir yıl boyunca açık olan okullarında uzun ve kısa dönemli kurslar sunmaktadır. Deneyimli ve sıcak öğretmenleri, her yaştan ve her kültürden öğrencilere mümkün olan en iyi öğrenim tecrübesini yaşatabilmek için gerekli beceriler göz önünde bulundurularak özel olarak seçilir.

 

LAL Ortak Merkezleri

Sizlere çok geniş bir yelpazede dil kursları sunmak amacıyla LAL tüm dünyaya yayılmış ortakları ile çalışmaktan memnuniyet duymaktadır.

İngilizce dil programları

İspanyolca dil programları

Fransızca dil programları

İtalyanca dil programları

Almanca dil programları

Rusça dil programları

LAL Dil Merkezleri

LAL, Cape Town, Durban, Fort Lauderdale, Boca Raton, Torbay, Tavistock, Winchester ve Taunton’da yer alan harika okullarında çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Okulları genç öğrenciler ve yetişkin öğrencilere – ister birey olarak ister gruplar halinde – bir dizi İngilizce programı sunuyor, aynı zamanda İngilizceyi yabancı dil olarak öğretmek isteyen kişilere EFL eğitimi (Yabancı Dil olarak İngilizce) de vermektedir.

İngiltere

Yetişkinler için (16 yaş üstü)

Genç katılımcılar için (9-17 yaş)

 

ABD

Yetişkinler için (16 yaş üstü)

Genç Katılımcılar için (14-19 yaş)

Güney Afrika

Yetişkinler için (16 yaş üstü)

Genç Katılımcılar için (10-18 yaş)

http://www.lalgroup.com