LIVE LANGUAGE
Live Language, Glasgow’da İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Japonca, Lehçe, Arapça, Portekizce, Çince ve diğerler dillerde uzmanlaşmıştır. Live Language İngilizce ve diğer diller öğretiminde hedeflerinize ulaşmak için yardım konusunda uzmanlaşmış Glasgow’un kalbinde küçük, samimi dil okuludur.

Live Language Glasgow, İskoçya, hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyor.
Live Language UK Border Agency tarafında lisanslı Tier 4 sponsorudur.

• Küçük grup programları
• Nitelikli, deneyimli ve güler yüzlü personel
• İlginç & çeşitli sosyal program
• Düzenli öğrenci danışmanlığı ve bireysel eğitim inceleme planları
• Up-to-date ders kitapları ve materyalleri
• Aile yanı konaklama
• Kolejler ve üniversitelere geçişler
• Tüm seviyeler için özel kurslar

Aile yanında Konaklama
Öğrencilerinin ders dışında da İngilizceyi kullanmaları, güvenli sıcak bir aile ortamında samimiyetle karşılanmalarını İngilizce öğrenirken İngiliz kültürünü de yaşamalarını sağlamak amacıyla düzenli olarak kontrol ettikleri uzun yıllar çalıştıkları aileler yanında konaklayabilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini en sağlıklı şekilde ev sıcaklığında alabilirsiniz.


Neden İskoçya ?

İskoçya nefes kesen manzarası, sıcak konukseverlik ve  cömertliği ile tanınır. İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir.

Yaşam standardı İngiltere veya İrlanda'dan daha ucuzdur. Manzarası dünyanın en güzellerinden biridir!

Live Language  Glasgow, İskoçya’dadır. Kasaba  1999 yılında Mimarlık ve Tasarım alanında Avrupa şehri kabul edilmiştir. Ağustos 2009’da, ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmayı desteklemek için 2004 yılı sonunda UNESCO tarafından kurulan Yaratıcı Şehirler Ağı tarafından  Glasgow 12. şehir  seçilmiştir.

Stirling ve Edinburgh yakınındaki Glasgow İskoçya’da çok iyi konumdadır. Kolayca otobüs veya tren ile seyahat edebilir ve efsanevi anıt ve kaleleri,  gölleri ve dağları ziyaret etmek için bir turlara katılabilirsiniz.
İki havaalanı, Prestwick Havaalanı ve Glasgow International Airport’a kolayca ulaşabilirsiniz. Dublin, Belfast veya Londra gibi birçok başka yerlere ucuz seyahat edebilirisiniz.

Whitewater Raftingden altın aramaya kadar İskoçya'da yapılacak çok çeşitli etkinlikler vardır. İskoçya’da  her ay için farklı bir macera vardır.

İskoç  aksanı hakkında  :

Bazı öğrenciler İskoç öğretmenlerin ağır bir aksanla İngilizce konuştuğundan endişe duyabilir. İngiltere'de her bölgenin kendi vurgusu vardır. İngiltere'de Öğretmenlerin de kendi bölgesel aksanı var ve bunların bazıları İskoç aksanından daha ağırdır!

Öğretmenleri iyi ve niteliklidir, çoğu yurtdışında uzun yıllar ders vermiştir.  İngiltere'de İngilizce konuşanların % 2’si aslında “Queen's İngilizce” konuşur. Gerçek öğretmen ve bunların oranını belirlemek zordur.

Live Language
English kursları :

Academic English : haftada 25 saat
General English Course : haftada 15 saat
General English Evening Course
Intensive IELTS Plus – haftada  25 saat
Intensive IELTS – haftada 15 saat
IELTS Exam Part-time Course haftada 7.5 saat
FCE English Evening Course  
CAE Evening course 
One-to-One Business English
One-to-One Private English

http://www.live-language.com

http://www.live-language.com/ourschool/images/Live-Language-school.jpg