ETC INTERNATIONAL COLLEGE
ETC  International College, British Council tarafından İngilizce Dil Eğitimini konusunda akreditedir.  Okul 1989 yılında kurulmuştur ve  ingilizce dil eğitimi ve özel amaçlı programlar vermekte deneyimlidir.

School Of English | Top of web
Neden İngilizce Dil Eğitimi için ETC International College Seçilir?
Student of School of English
Adayların ETC`yi seçmelerindeki en önemli etken: güzel bir arkadaşlık ortamının olması, rahat bir atmosfer ortamında ders çalışabilmeleri ve onlara zamanlarını İngiltere de en iyi şekilde geçirmeleri için yardımcı olmaktan memnuniyet duyan profesyonel görevlilerin olmasıdır.
Öğrencilerin eşsiz olanı istemekle birlikte, zamanları da çok değerlidir. ETC International College öğrencilerinin emin olması gereken en önemli nokta, görevlilerden istedikleri yardımı alabilecekleri gibi etkili ve cesaretlendirici bir rehberlik hizmetini de alacaklardır.Bununla birlikte öğrenciler halen programlara  devam etmekte olan birçok farklı ülkeden ve milletten gelen öğrencilerle tanışma olanağına sahip olacakları, onlarla yeni, faydalı ve muazzam arkadaşlıklar da kuracaklardır. Öğrenciler, ETC’deki programlarını tamamladıktan sonra da arkadaşlıklarını devam ettirme şansına sahip olacaklardır.
ETC International College’ın Öğrencilere sundukları : 

School Of English | Top of web
ETC International College’ta Kolaylaştırıcı Etkenler

Mükemmel Bir Dizi İngilizce Dil Programları
ETC International College, hem İngilizcenizi geliştirecek hem de iş ortamında karşılaşacağınız sorunları (örneğin: telefonda İngilizce konuşmak, not tutmak..vb.) çözmede yardımcı olacak çok farklı ve geni bir dizini program sunmaktadır. Bütün programları deneyimli öğretmenler tarafından verildiği gibi, İngiltere’de kaldığınız süre zarfında da zamanınızı en iyi ve verimli bir şekilde geçireceğiniz ortamı bulacaksınız.
GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI
Eğitim müfredatı öncelikle dört temel beceri olan- konuşma, yazma,okuma ve dinleme-üzerine planlanmıştır. Ayrıca İngilizcenin nasıl işlendiği konusunda da önemli beceriler elde edecek; kelime hazinenizi geliştirme, kelimeleri tekrar etme ve gözden geçirme olanağına da sahip olacaksınız.
ENGLISH PLUS PROGRAMLARI

www.etc-inter.net