MIDLANDS ACADEMY OF BUSINESS AND TECHNOLOGY

E-posta
Yazdır

Sosyal Ağlarda Paylaşın

MIDLANDS ACADEMY OF BUSINESS AND TECHNOLOGY’DE İŞLETME, FİNANS, BİLGİ SİSTEMLERİ EĞİTİMİ ALIN  + BİR YIL İNGİLTERE’NİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİNDE LİSANSA TAMAMLAYIN

!

MIDLANDS ACADEMY OF BUSINESS AND TECHNOLOGY
Midlands Academy of Business and Technology  renli ve canlı bir şehir olan Leicester’da bulunmaktadır.  Leicester ve çevresi İngiliz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve dünyaca ünlü The De Montfort University’nin de  bulunduğu ünlü bir üniversite şehridir.  Leicester aynı zamanda uluslar arası bilinirliği olan National Space Centre - Ulusal Uzay Merkezine de ev sahipliği yapar.
Leicester, Londra’ya trenle 1 saat uzaklıktadır ve İngiltere’nin önemli şehirleri olan Birmingham, Nottingham ve Manchester’a ulaşım çok yaygın ve kolaydır.
Midlands Academy of Business and Technology Midlands’ta bir şehir olan Leicestershire’dadır. Midlands’ta olmak İngiltere’nin bir dizi turistik ve kültürel mirasına yakın olmak demektir. William Shakespeare’ın doğum yeri, Warwick Kalesi, Market Bosworth’taki iç savaş alanları ve rugbinin çıkış yeri Rugby bunlardan birkaçıdır.
Midlands Academy of Business and Technology  uluslar rası öğrencilere eğitim vermek üzere akredite edilmiştir, uluslar arası öğrencilerin İngiltere’nin en iyi üniversitelerine girmesi için başarısı kanıtlı University Foundation programları düzenlemektedir.  Eğitim programlarına EFL ve EAL olarak bilinen genel İngilizce ve akademik İngilizce eğitimi de dahildir.

EĞİTİM PROGRAMLARI
•    University Foundation Programları
İngiltere’de İşletme, Muhasebe, Ekonomi, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi İşlem Teknolojileri, Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve İnşaat gibi Mühendislikler, Hukuk, Siyasal Bilgiler, sosyoloji, Psikoloji, Fizik, Biyoloji, Kimya gibi Bilimler, Biomedikal Bilimler ve Eczacılık eğitimi almak isteyen  uluslar arası öğrencilerin İngiltere’nin en iyi üniversitelerine girmeleri için düzenlenen programlardır.

•    İşletme Programları
Midlands Academy, konularında uzmanların tasarladığı bir dizi yönetim tabanlı işletme programları düzenlemektedir.
Association of Business Executives (ABE- İşletme Yöneticileri Derneği) İngiltere’de işletme eğitiminin yüksek standartlarda olması sağlayarak eğitimlerin de profesyonel iş dünyasında kabul edilirliğini sağlayan pazar lideridir. Bu programlar ayrıca İngiltere ve diğer ülkelerde bir çok üniversitenin kabul ettiği bir sonraki eğitim basamağı olan lisans tamamlamaya olanak tanıyan eğitim programlarıdır.
İki yıllık eğitim programından sonra 1 yıl da üniversitede devam ederek lisans tamamlayabileceğiniz bölümler :


-    İşletme Yönetimi
-    Finansal Yönetim
-    Bilgi Sistemleri Yönetimi

•    Lisansüstü Programlar
Midlands Academy Lisansüstü programları öğrencilere uluslar arası tanınan profesyonel vasıflar kazandırmakla birlikte İngiltere üniversitelerinde master programlarına  katılma yolunu da açar.
Association of Business Practitioners (ABP) programları İngiltere ve diğer ülke üniversitelerinde tanınmaktadır. Buna ek olarak Midlands Academy’nin University of Worcester ile MBA programlarına geçiş için özel bir anlaşması vardır.

•    İngilizce Programları
Öğrencilerin genel İngilizce, akademik İngilizce ve ticaret İngilizcesinden konuşma, yazma, dinleme ve okuma yeteneklerini arttırmak amacıyla düzenlenen programlardır.

•    Yaz Okulu
Öğrencilerin yaz tatillerinde İngilizcelerini geliştirmek için düzenlenen programlardır.

•    Özel İstek Programları
Belli bir grubun, bir şirketin personelinin veya devlet görevlilerinin ihtiyaçlarına yönelik içeriği, kullanılan materyalleri, süresi ve yoğunlu ayarlanan programlardır.

Midlands Academy of Business and Technology Akreditasyonları ve Partnerleri


•    United Kingdom Border Agency (UKBA)
•    British Accreditation Council (BAC)
•    Association of Business Executives (ABE)
•    Association of Business Professionals (ABP)
•    Coventry University
•    De Montfort University
•    University of Huddersfield
•    Middlesex University
•    University of Worcester


www.midlandsacademy.co.uk

 

BÖLGELERE GÖRE İNGİLTERE DİL OKULLARI LİSTESİ


Londra Dil Okulları -   Bournemouth Dil Okulları -   Oxford Dil Okulları -   Bristol Dil Okulları -   Brighton Dil Okulları -   Manchester Dil Okulları -   Cambridge Dil Okulları -   Eastbourne Dil Okulları -   İngiltere'deki Diğer Dil Okullarımız

 

İngiltere Dil Okulları Listesi İçin Yukarıdaki Linklere Tıklayınız..

İNGİLTERE’NİN EN İYİ DİL OKULLARI


1-British Study Centres

2-Regent English

3-ISIS Group

4-Frances King

5-Stafford English House

Devamı İçin Tıklayınız

İNGİLTERE’NİN EN UCUZ DİL OKULLARI


1-South Thames College

2-Lite College

3-SNT College

4-Mayfair English

 

5-English Studio

 

Devamı için tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ ÜNİVERSİTELERİ


1-University of Cambridge

2-University of Oxford

3-Imperial College London  

4-London School of Economics  

5-Durham University  

Devamı için  tıklayınız.

İNGİLTERE'NİN EN İYİ MÜHENDİSLİK ÜNİVERSİTELERİ


1-Imperial

2-Cambridge

3-Nottingham

4-Southampton

5-Bristol

Devamı için tıklayınız.